DAVID NEUMANN

O Davidovi

Vystudoval jsem Střední hotelovou školu v Praze,  kde jsem v roce 1997 absolvoval základní barmanský kurz. Tehdy jsem objevil, že barmanství má několik tváří a jednou z nich je Flair bartending.

Tedy že, barman svým uměním pobaví hosta a zároveň je rychlejší a efektivnější při přípravě nápojů. Po 3 letech tréninku jsem se stal poprvé v roce 2000 mistrem ČR v tomto stylu. Další soutěžní úspěchy najdete v sekci “moje ocenění”.

Do barmanského světa jsem se dostal v roce 1998, kdy jsem začal pracovat jako barman v baru Belle Epoque v Praze. První dva roky jsem působil jako barman v agenturách zabývajících se barovým cateringem (Bar Agency, Cocktail & Party, Martinelli team, Zdeněk Javorský) a také v pražských barech (T.G.I. Friday´s, N.Y. bar u Prince, Bombay cocktail bar). Další zkušenosti jsem načerpal na pracovních zahraničních stážích na Novém Zélandu, v Rakousku a Chorvatsku.

V roce 2000 jsme společně s Martinem Baťhou založili společnost Cocktail´s Party, která se zabývala barovým cateringem, tréninkem a poradenstvím. Po desetileté spolupráci jsme se rozhodli vydat se každý na svou vlastní cestu.

Nyní tedy poskytuji tyto služby v nápojové kultuře: barmanské show, barový catering, barmanské kurzy, barmanské soutěže a barové poradenství.

Barmanství je pro mě možnost stále se rozvíjet a také předávat dál informace a dovednosti, které po celou dobu sbírám, ale hlavně bavit lidi za barem či při mých barmanských show!

Rád Vám vše ukážu.

DN


Moje certifikáty

Christian Delpech Master Class
Flairmotion
JBPR_Bar_Academy_Elite
paver_tvaroh_progresivni_mixologie_small_560

Bar Academy Elite - Marian Beke
Bar Academy Elite - Matthew Bax & Ryan Clift
Bar Academy Elite - Jamie Boudreau
Tiki Bar seminar - Jeff Berry

Tom Dayer - Flair bartending seminar
Ronnefeldt tea seminar
Universita del caffe - Coffee expert
Universita del caffe - Creative coffee

dn_tretters-cocktail-bar-workshop
CBA workshop - Cognac, Champagne, Whisky
Certifikát CBA
Základní barmanský kurz
david-neumann-vrcholny-predstavitel-flair-bartendingu-vedouci-czech-flair-teamu-ceske-barmanske-asociace_
zleva David Neumann, Nicholas Saint-Jean, Martin Baťha
zleva Ondřej Slapnička, Szabi Soros, David Neumann
zleva David, Pavel Šíma
Na zdraví!